E-Pazaryeri Entegrasyonu

Katalog Yönetimi


title

Kataloğunuzu Yönetin

Katalog yönetimi ile ürün yükleme, seçenek oluşturma, kategori ve marka oluşturma, depolarınızı tanımlama, müşteri listenizi oluşturma gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Dilediğiniz zaman ürün, seçenek, kategori, marka, depo ve müşterileriniz üzerinde düzenleme ve kopyalama işlemlerini yapabilir, ayrıca verilerinizi excel çıktı olarak indirebilirsiniz.

Entegi ile pazaryerlerine ürünlerinizi eş zamanlı gönderebilir ve xml entegrasyonlarızda anlık olarak çıktı alabilirsiniz.

Manuel Ürün Girişi

Entegi panelinize manuel ürün yüklemesi yapabilirsiniz. Ürünlerinizi dilerseniz tekil veya varyantlı olarak oluşturabilirsiniz.

Seçenek Ekleme

Ürünlerinize dilediğiniz kadar seçenek girişi yapabilir ve eklediğiniz seçenekleri ürünlerinize tanımlayabilirsiniz. Ürün seçeneğine özel resim, fiyat ve stok tanımlamaları yapın.

Kategori Oluşturma

Kategorilerinizi manuel olarak oluşturabilirsiniz. Ana kategori veya alt kategori şeklinde tanımlayabilirsiniz.

Marka Oluşturma

Markalarınızı oluşturup, oluşturduğunuz markaları ürün yönetiminden ürünlerinize tanımlayabilirsiniz.

Müşteri Listesi

Müşteri listenizi entegi paneliniz üzerinden manuel olarak oluşturabilirsiniz.
Müşteri listenizi entegi panelinizden excel çıktı olarak indirebilirsiniz.

Depo Yönetimi

Depolarınızı entegi panelinize tanımlayabilir, stok takibini depolarınız üzerinden yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular


Ürün limitini aşarsam ne olur?

Entegi panelinize paketinizde yer alan limitten fazla ürün yüklemek istediğinizde sistem paket yükseltme önerisinde bulunur. Paket yükselttikten sonra ürün yükleme işlemine devam edebilirsiniz.

Ürüne kaç adet seçenek ekleyebilirim?

Ürününüze dilediğiniz kadar seçenek eklemesi yapabilirsiniz ve seçeneklerinizi çaprazlayarak her birini ayrı bir ürün olarak oluşturabilirsiniz.

What is option pairing?

Pairing option allows you to pair products by size or color. For example, S,M,L products can be paired with Black, Red, White colors to Create multiple options. (M-Black, L-White, S-Red)

Can I add my own brand in the system?

You can add your own brand on your ntegi panel, if your brand is already added in to the marketplaces. Otherwise, you have to contact the marketplaces and have your brand added to their product list.

Toplu ürün yüklemesi yapabilir miyim ?

Xml entegrasyonu ve webservis entegrasyonu ile toplu ürün yüklemesi yapabilirsiniz. Ardından ürüleriniz üzerinde düzenleme/güncelleme gerçekletirebilirsiniz.

Is it possible to manage subcategories in the system?

You can define your main categories and then add as many subcategories as you like. You can match your products with the category you want and add them to multiple categories.

*/