Data Security

Entegi\'de Veri Güvenliği

Entegi\'ye\' emanet ettiğiniz finansal verilerinizin güvenliğinin sizin için önemini biliyoruz. Bu sebeple Entegi uygulamasını oluşturan sistemlerimizin güvenilirliği Entegi ekibi olarak en çok önem verdiğimiz konudur. Sunucularımız yüksek teknolojili afet önleme sistemlerinin yer aldığı veri merkezimizde standartlara uygun olarak korunmaktadır ve düzenli olarak denetime tabi tutulmaktadır.

SSL Sertifikası

Tarayıcınız ve Entegi arasında dolaşan tüm bilgiler SSL şifreleme ile korunur. Tarayıcınızda yer alan kilit simgesi Entegi\'yi taklit eden herhangi bir veri avcısı ile konuşmadığınızı ve verilerinizin aktarım sırasında güvende olduğunu temsil ediyor.

Verilerin Yedeklenmesi

Sistemlerimizde bulunan veriler her akşam yedeklenerek hem farklı bir yerde bulunan Felaket Kurtarma Merkezimize hem de kendi veri merkezimizde farklı sunucularda saklanıyor. Verilerinizi birden fazla veri merkezinde saklandığı için verilerinizin kaybolma riski yoktur.

Verilere Erişim

Verilerinize sadece Entegi hesabınıza davet ettiğiniz kullanıcıların sizin verdiğiniz yetkiler kapsamında erişimi vardır. Ayrıca Entegi Ekibi olarak desteğe ihtiyacınız olduğu durumlarda verilerinize erişebiliriz.